• Technika grzewcza

  NAJWIĘKSZY PRODUCENT KOTŁÓW W POLSCE
  I JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH W EUROPIE

  produkcja ok. 35.000-40.000 kotłów rocznie zatrudniamy blisko 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników co 5 kocioł na paliwa stałe montowany w Polsce pochodzi z fabryki Defro

 • Kotły

  NOWOŚĆ – sterowniki K1 i K2

  Kolorowy wyświetlacz dotykowy Obsługa 4 pomp Obsługa zaworu miesząjącego Mozliwość podłączenia systemu GSM oraz INTERNETU Regulowany kąt położenia wyświetlacza

 • Piece

  Infolinia Serwisowa

  Serwis w ciągu 48 h (dni robocze)

 • Technika grzewcza

DEFRO – Najlepsze źródło ciepła

Przedsiębiorstwo DEFRO to niekwestionowany lider w branży budowlanej i ogrzewczej. Dzięki dynamicznie wprowadzanym innowacjom, na przestrzeni lat staliśmy się niemal bezkonkurencyjni na rynku polskim i śmiało podbijamy także rynki zachodnie. DEFRO to uznana i ceniona marka, nasz asortyment wyróżnia solidność i trwałość osiągnięta dzięki wyjątkowej technologii, związanej z robotyzacją procesów spawalniczych, czy też profesjonalną obróbką laserową.

Branża techniki grzewczej wymaga nowoczesnych rozwiązań i kreatywnych koncepcji. Wobec tego proponujemy Państwu kotły i piece CO, które spełniają najwyższe światowe standardy, a Państwu zapewnią maksymalny komfort ich użytkowania.

Kotły i piece CO od producenta DEFRO są szczególnym połączeniem niebanalnego, eleganckiego wzornictwa z funkcjonalnością oraz nowatorskimi rozwiązaniami projektowymi. Konstrukcje kotłów DEFRO są solidne i stabilne. Ponadto na ofertę składają się zróżnicowane modele i serie kotłów oraz pieców, dzięki czemu mają Państwo możliwość wybrania produktu, który w szczególności sprosta Waszym wymaganiom. Dwie linie kotłów marki DEFRO – linia lux i standard – to przykład wieloletnich doświadczeń i osiągnięć naszych projektantów w dziedzinie techniki grzewczej. Wprowadzane unowocześnienia, np. w postaci systemu wodnego gaszenia z zaworem termostatycznym „STRAŻAK”, czy rozwiązania znacznie redukujące emisję spalin do atmosfery definiują niewątpliwą jakość naszych kotłów. Inne zalety naszych pieców to innowacyjny mechanizm mobilnego rusztu, czujniki otwarcia klapy zasobnika, sterownik z panelem dotykowym, czy wielopunktowy system doprowadzania powietrza.

Produkcja naszych kotłów gwarantuje pracownikom maksimum bezpieczeństwa, zaś materiały, które wykorzystujemy posiadają odpowiednie atesty. Parametry techniczne kotłów są opracowane w najmniejszych detalach tak, aby zapewnić doskonałą efektywność i optymalną produkcję ciepła. Działanie kotłów oparte jest na różnych technikach palenia, kompleksowym wykorzystaniu komory spalania oraz właściwej cyrkulacji i nadmuchu powietrza. Technika grzewcza zastosowana w kotłach DEFRO to wysoka ekonomiczność i gwarantowana wysoka sprawność cieplna. Kotły DEFRO cechuje ponadto wyjątkowo łatwy montaż i obsługa.

Jeżeli cenią sobie Państwo niezawodną jakość oraz komfort swobodnego wyboru spośród wielu możliwości – kotły i piece CO od producenta DEFRO to dla Was wyjątkowa okazja. Na nasz asortyment dajemy nawet 5 lat gwarancji, ale mogą być Państwo pewni, że inwestycja w markę DEFRO będzie inwestycją w bezpieczną, ciepłą przyszłość.

Fachowy dobór kotła
dla Twojego domu »
Podziel się opinią
Powrót na górę
Wczytywanie