Przewaga technologiczna

park maszynowy


Stale rozbudowywany i unowocześniany park maszynowy składa się z kilku bloków technologicznych czołowych firm. Proces produkcji zaczyna się na hali  wyposażonej w zautomatyzowaną linię do cięcia blach przy użyciu dziewięciu laserów z automatycznym systemem załadowczo rozładowczym oraz wypalarek gazowo - plazmowych.

park maszynowy


Posiadamy ponad 100 stanowisk spawalniczych oraz centrum spawalnicze z robotami adaptacyjnymi trzeciej generacji.

 

park maszynowy

 

Nasze obudowy po oczyszczeniu w komorze śrutowniczej są lakierowane w kilku nowoczesnych lakierniach proszkowych i natryskowych. Nasza najnowsza w pełni zautomatyzowana linia umożliwia pracę w trybie ciągłym. Zmiana koloru lakierowanych elementów możliwa jest w zaledwie kilkanaście minut. Bezpieczeństwo pracy zapewnia zaawansowany system gaśniczy, który w razie wykrycia ognia ugasi momentalnie pożar, dzięki adaptacyjnemu systemowi gaśniczemu wyposażonemu w ładunki CO2.

 

park maszynowy

 

Posiadamy również zaawansowaną Linię Prima Power stanowiącą  zintegrowany system centrum gnącego EBe z wykrawarką Punch Genius, służącej do obróbki plastycznej. W jednym procesie produkcyjnym potrafi z arkuszy blachy wytworzyć gotowe, wycięte i pogięte komponenty o bardzo wysokiej jakości.

 

park maszynowy

 

Uzupełnieniem jest wysokowydajne centrum gięcia włoskiej firmy Salvagnini P2Xe. Dzięki zaawansowanej technologii wykonuje detale na najwyższym poziomie.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM PARKU TECHNOLOGICZNYM

Facebook Twitter YouTube
Licznik odwiedzin: 8362856, dzisiaj: 38, wczoraj: 3460, online: 3