Blog

Defro Air - System Flow Balancing

dodano:

Defro Air - System Flow Balancing

Firma Defro wprowadziła na rynek urządzenia, które w efektywny i nowoczesny sposób zapewniają świeże i czyste powietrze w domach. Rekuperatory DEFRO AIR, bo o nich mowa, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających, gdyż gwarantują w budynku sprawną wentylację mechaniczną z jednoczesnym odzyskiem ciepła.

flow balancing

 

 

flow balancing

Jednym słowem dobrze zaprojektowana instalacja przynosi same korzyści. Od czystego powietrza, które wstępnie po procesie filtracji i usunięciu znacznej części zanieczyszczeń pobierane jest z zewnątrz, po zapewnienie komfortu dostarczonego powietrza do pomieszczeń obiektu z indywidualnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika. 

Kolejny argument  który powinien przekonać użytkownika do  rekuperatorów DEFRO AIR to odzysk części wilgoci z powietrza wywiewanego, dzięki użyciu modeli z wymiennikiem entalpicznym. Wszystkie przytoczone cechy w znacznym stopniu prowadzą do oszczędności w ogrzewaniu domu, a nieocenioną zaletą zamontowania rekuperatora jest zapobieganie rozwojowi gromadzenia pleśni, grzybów i niwelowanie przykrych zapachów.

Prawidłowo zaprojektowany i wykonany system rekuperacji DEFRO AIR precyzyjnie dystrybuuje powietrze do pomieszczeń, a sercem układu staje się  centrala rekuperacyjna wykonana na miarę wymagań i potrzeb mieszkańców.

Centrale rekuperacyjne DEFRO AIR to jednostki, które zaprojektowano dla najbardziej wymagających. Zastosowano w nich najwyższej jakości podzespoły, które ułatwiają bezpośrednią obsługę i okresową konserwację. Warto wymienić kilka z nich:

  • wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy o zwiększonej powierzchni wymiany ciepła,
  • niskoszumowe i niskoenergetyczne wentylatory,
  • kolorowy, dotykowy sterownik będący standardowym wyposażeniem, który reguluje centralą,
  • nagrzewnica wstępna, niedopuszczająca do zamrożenia wymiennika podczas  pracy zimą,
  • 5 czujników monitorujących źródła temperatur centrali
  • komplet filtrów,
  • możliwość dodatkowego wyposażenia sterowania o moduł internetowy.  

Z szerokiej oferty rekuperatorów na rynku, centrale DEFRO AIR wyróżniają się Systemem FLOW BALANCING. System ma kluczowe znaczenie dla redukcji kosztów ogrzewania a przede wszystkim utrzymuje stałe, równe wydatki powietrza. Proces  przepływu jest automatycznie stabilizowany i zrównoważany, bez specjalnego udziału domowników. Warto zaznaczyć, że System FLOW BALANCING jest wbudowany bez żadnych dodatkowych dopłat.

 

Firma Defro wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowała w swojej ofercie akcesoria do wykonania systemu dystrybucji powietrza. Klient może liczyć, że cały proces powstawania koncepcji instalacji i doboru zostanie przygotowany przez fachowy zespół doradców technicznych DEFRO AIR. Gwarantujemy także konsultacje z firmami wykonawczymi na budowie, zapewniając jakość, wiedzę techniczną i gwarancję produktów, które zostały wykonane na najwyższym poziomie.

 

 

 

flow balancing

Najnowsze artykuły

Licznik odwiedzin: 11850026 , dzisiaj: 5058 , wczoraj: 8540 , online: 24