Blog

Jedno miejsce, wiele rozwiązań

dodano:

Jedno miejsce, wiele rozwiązań

Szukasz najlepszych rozwiązań do systemu centralnego ogrzewania? Planujesz montaż rekuperacji? A może od zawsze marzysz o kominku w salonie? W Defro znajdziesz nowoczesne, ale sprawdzone urządzenia, odpowiednie zarówno dla nowo budowanych domów, jak też dla budynków modernizowanych. Jedno miejsce - wiele rozwiązań!

Zacznijmy od wyboru źródeł ogrzewania w Twoim domu. Pompy ciepła nie bez powodu stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji, a także wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Dodajmy do tego system montażu plug-in obecne w naszych pompach DHP Premium i DHP Monotec, a otrzymujemy urządzenia ekologiczne, ekonomiczne i łatwe w podłączeniu do instalacji c.o.

Świetnym wyborem będzie również kocioł na biomasę w postaci pelletu. Stworzyliśmy kompaktowe urządzenia, które można swobodnie zamontować również w niewielkich kotłowniach. Kotły pelletowe generują wyjątkowo mało zanieczyszczeń, a funkcja automatycznego czyszczenia palnika dodatkowo ułatwia utrzymanie porządku.

Jeśli wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, proponujemy kotły z ręcznym załadunkiem paliwa oraz automatyczne kotły na ekogroszek. Wszystkie urządzenia z tych kategorii to kotły z certyfikatem Ecodesign, zgodne europejską dyrektywą.

Kotły elektryczne są bardzo proste w obsłudze, nie generują spalin ani innych szkodliwych zanieczyszczeń, a do tego doskonale sprawdzą się zarówno jako główne, jak i wspomagające źródło ogrzewania.

Nasze jedno- i dwufunkcyjne kotły gazowe z najwyższej jakości palnikiem BlueJet cechują się niskim zużyciem paliwa, ekologicznym spalaniem i cichą pracą. Jeżeli Twój dom nie jest podłączony do sieci gazowej, rozwiązaniem są zbiorniki LPG naziemne i podziemne, produkowane wyłącznie ze sprawdzonych gatunków stali i spełniające restrykcyjne normy.

Kominki produkowane w Defro zapewnią w Twoim domu nie tylko wspaniałą atmosferę - jako dodatkowe źródło ciepła skutecznie podtrzyma komfortową temperaturę, kiedy zdarzy się przerwa w dostawie prądu. Mnogość dostępnych i rodzajów modeli urządzeń pozwoli Ci perfekcyjnie dopasować kominek do aranżacji w Twoim domu. Kominek powietrzny, gazowy, z płaszczem wodnym, wolnostojący piecyk na drewno,
a może na pellet?
Twój wybór!

Stały dopływ czystego, świeżego powietrza w domu zapewniają centrale wentylacyjne Defro Air. Produkujemy nasze jednostki w różnych wariantach, umożliwiając Ci dobór i montaż centrali postawionej na podłodze, podwieszonej do sufitu lub przymocowanej do ściany.

Montując system centralnego ogrzewania musisz pamiętać o niezbędnej armaturze. W Defro znajdziesz energooszczędne pompy, filtry magnetyczne, siłowniki, termoregulatory i zawory, które zapewnią odpowiednie działanie Twojej instalacji.

Użycie bufora w systemie c.o. powoduje, że wytworzony nadmiar ciepła jest gromadzony. Energia ta wykorzystywana jest później, kiedy zwiększa się zapotrzebowanie energetyczne budynku. Dzięki temu nie tylko zwiększa się efektywność źródła ciepła, ale dodatkowo zmniejszają się koszty ogrzewania.

Defro to polski producent z 50-letnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego urządzenia do Twojego domu, a świetnie wyszkoleni dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się jego montażem i uruchomieniem. Dzięki sieci współpracy docieramy do każdego regionu Polski - skontaktuj się z nami!


Najnowsze artykuły

Licznik odwiedzin: 14882725 , dzisiaj: 2122 , wczoraj: 2578 , online: 3