Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro Czyste ciepło

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

NOWA SIŁA TRADYCJI – DEFRO LOGISTICS

Twoja nieustannie rozwijająca się firma potrzebuje wsparcia w imporcie i logistyce? A może po prostu brakuje Wam dodatkowej powierzchni magazynowej spełniającej Wasze wymagania? DEFRO LOGISTICS ułatwia nie tylko magazynowanie i logistykę, ale wielokrotnie również zarządzanie działalnością handlową i umożliwia zdobywanie nowych rynków minimalizując ryzyko inwestycyjne. DEFRO LOGISTICS to także import i dystrubucja od „A do Z”. Zajmujemy się dostarczaniem urządzeń grzewczych z całego świata. Nasza specjalizacja to transport z każdego zakątka ziemi. To, co dla Ciebie przywieziemy, najpierw zabezpieczymy w naszym magazynie, a potem zawieziemy tam, gdzie wskażesz. Jeśli wolisz – zaprosimy Cię po odbiór do naszych głównych magazynów lub sieci ponad tysiąca punktów dystrybucyjnych w kraju.

 

 

DLACZEGO DEFRO LOGISTICS?

Wybierając naszą ofertę zyskasz opiekę logistyczną już przed zakontraktowaniem towaru. Cenimy sobie komfort i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy również możliwość zweryfikowania zagranicznego kontrahenta.

Twoje w zamówienie zawsze będzie monitorowanie i bezpieczne. Kompleksowo zajmujemy się importem dóbr i ich magazynowaniem. Nasze doświadczenie pozwala nam zaplanować odbiór towaru z jakiekolwiek miejsca na świecie, realizację procedur celnych oraz organizację niezbędnych dokumentacji. DEFRO LOGISTICS to firma, której możesz zaufać.

Po prostu zaplanuj ideę swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą:

  • sprawdzimy dostawców,
  • dokonamy weryfikacji towaru,
  • zorganizujemy transport i logistykę,
  • zaimportowany towar przechowamy w naszych magazynach,
  • Twoje produkty będziesz mógł odebrać sam lub wskażesz nam, gdzie mamy je dostarczyć.

 

Sprawny import i dodatkowa przestrzeń, jaką DEFRO LOGISTICS oferuje dla swoich Partnerów to dynamiczne procedury, wsparcie na każdym etapie współpracy i najwyższej jakości magazyny. Oprócz dystrybucji planujemy zabezpieczanie przestrzeni logistycznych i przemysłowych, jako gotowych powierzchni magazynowych na wynajem.

W przyszłości planujemy świadczyć usługi build-to-suit, zarówno własnymi środkami, jak i we współpracy z największymi partnerami branżowymi. Rozwijając swoją ideę, w najbliższej przyszłości będziemy opierać nasze inwestycje na filozofii zagospodarowania terenów bronwfieldowych. Chcemy zadbać nie tylko o przestrzeń dla Twoich towarów, ale również o środowisko.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie importu, dystrybucji i magazynowania zapraszamy do kontaktu: tel. 41 303 80 85, mail: biuro@defro.pl

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski