W ofercie armatury instalacyjnej Defro znajduje się szereg zaworów, które mają szerokie zastosowanie do obsługi kotła i płynnego sterowana instalacją c.o.

Proponowany asortyment zaworów Defro to:

  • Zawory mieszające 3 i 4 drogowe, służące do regulacji temperatury po przez zmieszanie wody zasilającej instalację c.o. z wodą powrotną. Działanie zaworu polega na utrzymaniu żądanych, wyższych temperatur chroniących kocioł przed wczesną korozją.  
  • Trójdrogowy zawór strefowy ZRS 234, wykorzystywany do zaopatrzenia instalacji w ciepłą wodę użytkową, mający zastosowanie w ogrzewaczu pelletowym: HYDROPELL,
  • Zawór schładzający DBV 2 służący do odprowadzania nadmiaru mocy cieplnej, zabezpieczający kocioł przed niekontrolowanym przegrzaniem. Dedykowany jest dla kotłów montowanych w układzie zamkniętym instalacji c.o. 
  • Zawór termostatyczny Defro 11-200 (3 drogowy) dzięki swoim cechom konstrukcyjnym i sterującym zapewnia optymalne sterowanie strumieniem wody z obiegu kotła i obiegu instalacji c.o.  Idealny jako rozwiązanie współpracujące ze zbiornikiem akumulacyjnym. Gwarantuje szybkie osiągnięcie temperatury roboczej kotła przy rozpalaniu.
Licznik odwiedzin: 14882753 , dzisiaj: 2151 , wczoraj: 2578 , online: 1