Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Darmowy dobór i wycena pompy ciepła

Najlepsze pompy ciepła na rynku. Polski producent. Znakomita jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku grzewczym.

Dobierz pompę za darmo!

Polski producent, światowe standardy

Defro jest jednym z największych polskich producentów urządzeń grzewczych. Każde urządzenie jest projektowane, produkowane i montowane w Polsce. Pompy DHP to jedne z niewielu pomp na rynku, za produkcję których odpowiada lokalny krajowy dostawca. Do największych zalet pomp ciepła Defro należą: znakomity serwis na terenie całej Polski, grono ekspertów którzy są w stanie rozwiązać najtrudniejsze problemy, najlepsze komponenty, gwarancja firmy Defro i wiele innych. Już teraz skorzystaj z różnych form kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem: +41 303 80 85 lub skorzystaj z kalkulatora doboru pomp ciepła.

 

Już teraz oblicz zapotrzebowanie na energię Twojego budynku

Dobierz najlepsze urządzenie, zaufaj polskiej marce z wieloletnim doświadczeniem.

Uzupełnij dane

Uzupełnij wszystkie potrzebne dane do doboru pompy ciepła. Dzięki temu będziemy mogli dobrać idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Oblicz zapotrzebowanie budynku

Oblicz zapotrzebowanie Twojego budynku na ciepło. Po obliczeniu wartości zapotrzebowania, system doboru pokaże Ci listę urządzeń spełniających kryteria.

Dobierz idealne urządzenie

Dobierz idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Otrzymasz zestawienie oraz informację, w jaki sposób możesz zamówić urządzenie i jak skorzystać z dofinansowania.

Kontakt z przedstawicielem

Kontaktując się z naszym Przedstawicielem możesz uzyskać szczegółowe informacje o montażu, użytkowaniu oraz możliwych dofinansowaniach.

Dobierzemy do odpowiednie urządzenie do Twojego domu

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi doboru pomp jesteś w stanie sam obliczyć swoje zapotrzebowanie na ciepło, a co za tym idzie, dobrać idealne rozwiązanie do Twojego domu. Już wiele osób przekonuje się, co znaczy źle dobrana pompa. Dzięki naszemu kalkulatorowi oraz możliwości skorzystania z doradztwa ekspertów jesteś w stanie dobrać taki system, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Da Ci to spokój i pewność podjętej decyzji.

Najlepsze pompy na rynku, polski producent, serwis na terenie całej Polski

Polski producent

Jesteśmy dumni z naszych korzeni. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce, co daje nam kontrolę nad jakością na każdym etapie i pewność, że otrzymujesz produkty spełniające najwyższe standardy.

Innowacyjne rozwiązania

Nasze pompy są wynikiem ciągłego rozwoju i innowacji. Stawiamy na nowoczesne technologie, aby zapewnić Ci efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Serwis na terenie całej Polski

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Nasza sieć serwisowa obejmuje całą Polskę, co oznacza szybką reakcję i profesjonalną obsługę, gdziekolwiek jesteś.

Profesjonalne doradztwo

Dostarczamy spersonalizowane doradztwo, uwzględniając szczegółowe potrzeby klienta oraz oferując kompleksowe wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań z zakresu pomp, dbając o efektywność energetyczną i zgodność z normami.

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski