Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro Czyste ciepło

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

DEFRO rocznie produkuje blisko 30.000 sztuk kotłów, wkładów kominkowych i piecyków grzewczych na pellet, a w ostatnich dwóch latach zakład produkcyjny poszerzył swoją ofertę o centrale rekuperacyjne do wentylacji mechanicznej: DEFRO AIR oraz produkcję stalowych zbiorników ciśnieniowych.

W najbliższym czasie dojdzie do nowego etapu firmy, gdzie Defro wprowadzi na rynek instalacyjny nowe urządzenia grzewcze stosując najnowsze technologie produkcji, co oznacza że dziennie fabrykę opuszczać będzie wiele wyrobów i tym samym zwiększy się asortyment magazynowania.

Aby zapewnić ciągłość i intensywność produkcji przy ogromnym dziennym zapotrzebowaniu na stal, stworzono magazyn stali produkcyjnej o powierzchni 1800 m2. Magazynowanie stali wymaga trzymania się pewnych wytycznych i odbywa się zgodnie z instrukcją opracowaną na podstawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i wewnętrznych procedur Defro.

Miejsca składowania materiałów stalowych są zabezpieczone przed wpływami warunków atmosferycznych. Istotnym faktem jest to, że dział zarządzający gospodarką magazynowania utrzymuje wewnętrzne założenia i stany ilościowe wynikające z systemu powiązanego z bieżącymi potrzebami produkcyjnymi.

Magazyn stali

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski