Nagrody i wyróżnienia

 • Teraz Polska

  Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA potwierdza prawo firmy DEFRO Sp. z o.o. Sp.k. do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla: automatycznych kotłów na pellet SIGMA EKOPELL

 • Euro TOPTEN Polska - Bio Slim 10, 20

  EuroTopTen Kotły grzewcze Bio Slim 10, 20 KW zostały wyróżnione w V edycji Konkursu TOPTEN Kotły grzewcze na paliwa stałe 2016 i jest ujęty na liście TOPTEN najbardziej efektywnych energetycznie i ekologicznie kotłów na paliwa stałe roku 2016 w kategorii kotły z automatycznym załadunkiem biopaliwem pod nr 7 i 8

 • Euro TOPTEN Polska - Sigma EkoPell 20

  Kocioł grzewczy Sigma Ekopell 20 KW został wyróżniony w V edycji Konkursu TOPTEN Kotły grzewcze na paliwa stałe 2016 i jest ujęty na liście TOPTEN najbardziej efektywnych energetycznie i ekologicznie kotłów na paliwa stałe roku 2016 w kategorii kotły z automatycznym załadunkiem biopaliwem pod nr 5

 • Złoty Medal za kocioł Defro Kompakt Ekopell F

  Firma DEFRO otrzymała ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich za kocioł DEFRO KOMPAKT EKOPELL F.

 • XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości

  W dniu 8 grudnia 2015 odbyła się XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości. Kapituła konkursu przyznała firmie DEFRO nagrodę w kategorii Dużych Przedsiębiorstw Produkcyjnych.

 • Ekolaur Polskiej Izby Ekologii

  23 listopada 2015 w Katowicach odbyła się gala zorganizowana przez PIE - Polską Izbę Ekologii. Sekretarz Kapituły przyznał firmie DEFRO nagrodę - Ekolaur Polskiej Izby Ekologii w kategorii Ekoprodukt, zielone technologie za Niskoemeisyjny automatyczny kocioł Sigma EkoPell.

 • OPOLAGRA 2015

  Podziękowanie dla firmy DEFRO za udział w targach OPOLAGRA w dniach 12-14 czerwca 2015r.

 • TERAZ POLSKA

  8 czerwca 2015 w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXV Gala "Teraz Polska". Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA przyznała firmie DEFRO nagrodę Teraz Polska za automatyczne kotły na pellet SIGMA EKOPELL.

 • Certyfikat IEO - I miejsce

  Instytut Energii Odnawialnej, przyznał Certyfikat potwierdzający - 1 miejsce firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła na polskim rynku kotłów na biomasę w 2014 roku :

 • Superlider Regionu Świętokrzyskiego

  Kapituła konkursu powołana przez redakcję ECHA DNIA Strefa biznesu - w plebiscycie Liderzy Regionu przyznała nagrodę Super Lider dla P.W. DEFRO Robert Dziubeła. Patronat obiął Minister Gospodarki z wicepremierem i ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim.

Licznik odwiedzin: 8609636 , dzisiaj: 1 , wczoraj: 3580 , online: 5