Armatura instalacyjna

Pompa Ecoflow Energy

Zobacz produkt w 360°

WYSOKOSPRAWNE POMPY OBIEGOWE DO INSTALACJI GRZEWCZYCH
Wydajne pompy obiegowe ECOFLOW ENERGY charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Zastosowanie materiałów z najwyższej póki sprawia, że nasz produkt ma ponadprzeciętną sprawność oraz charakteryzuje się wyjątkową żywotnością.

JAKOŚĆ WYKONANIA
Pompa ECOFLOW ENERGY jest wykonana z odlewu armaturowego, powlekanego z wykorzystaniem kataforezy, i stali chromowo-niklowej. Użycie powyższych materiałów gwarantuje wyjątkową odporność i szeroki wachlarz zastosowań. Pompa ECOFLOW ENERGY w standardowym wyposażeniu dostarczana z płaszczem termoizolacyjnym, uszczelkami, zaślepkami i kablami zamontowanymi na stałe.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
W przeciętnym gospodarstwie domowym od 10 do 15% energii elektrycznej zużywają standardowe pompy. Dzięki zastosowaniu wydajnych pomp ECOFLOW ENERGY zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych pomp obiegowych może spaść do ok. 80%. Ich moc hydrauliczna jest porównywalna z pompami standardowymi.

MNOGOŚĆ NASTAW
Za pomocą funkcji One Touch można wybrać siedem różnych krzywych mocy. Oprócz czterech krzywych, które działają w oparciu o metodę proporcjonalnego ciśnienia, można wybrać jeszcze trzy krzywe o stałej charakterystyce prędkości. Przełączanie na niższą temperaturę w nocy umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii dzięki wykorzystaniu funkcji obniżania temperatury układu w zależności od czasu. Na wyświetlaczu LED pokazywane są bieżący pobór mocy, wybrana krzywa charakterystyki i nocne obniżenie.

ZASTOSOWANIE
Energooszczędne pomy ECOFLOW ENERGY są skonstruowane w celu wspomagania przepływu ciepłej wody w instalacjach centralnego ogrzewania, nadają się również do tłoczenia rozrzedzonych.

 

ZALETY POMP ECOFLOW ENERGY

  • najwyższa wydajność dzięki technologii silników z magnesami trwałymi EC
  • min. moc wejściowa od 3 W
  • nawigacja w menu za pomocą funkcji One Touch
  • wstępnie wybrane tryby regulacji, stała prędkość obrotowa / zmienna różnica ciśnień
  • funkcja zapobiegająca blokowaniu
  • zintegrowana ochrona silnika
  • duże bezpieczeństwo przy rozruchu
  • prosty montaż rur dzięki praktycznemu mocowaniu za pomocą klucza
Licznik odwiedzin: 10965303 , dzisiaj: 2423 , wczoraj: 3319 , online: 31