Pompy

Pompa Ecoflow Energy

Zobacz produkt w 360°

JAKOŚĆ WYKONANIA 

Pompa ECOFLOW ENERGY oraz ECOFLOW ENERGY PLUS są wykonane z odlewu armaturowego, powlekanego z wykorzystaniem kataforezy i stali chromowo-niklowej. Użycie powyższych materiałów gwarantuje wyjątkową odporność. Pompa ECOFLOW ENERGY w standardowym wyposażeniu dostarczana jest z izolacją EPP, uszczelkami i wtyczką.

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII 

W przeciętnym gospodarstwie domowym od 10 do 20% energii elektrycznej zużywają standardowe pompy. Dzięki zastosowaniu wydajnych pomp ECOFLOW ENERGY i ECOFLOW ENERGY PLUS zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych pomp obiegowych może spaść do ok. 80%.

 

MNOGOŚĆ NASTAW

Za pomocą funkcji One Touch można wybrać siedem różnych krzywych mocy: dwie krzywe, które działają w oparciu o metodę proporcjonalnego ciśnienia, 2 krzywe stałej kontroli ciśnienia, trzy krzywe o stałej charakterystyce prędkości. Tryb nocny umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii. Na wyświetlaczu LED pokazywane są bieżący pobór mocy, wybrana krzywa charakterystyki i nocne obniżenie. Dodatkowo pompa ECOFLOW ENERGY PLUS posiada możliwość zmiany zakresu wysokości podnoszenia od 4 do 6 metrów.

 

ZASTOSOWANIE

Energooszczędne pompy ECOFLOW ENERGY i ECOFLOW ENERGY PLUS są skonstruowane w celu wspomagania przepływu ciepłej wody w instalacjach centralnego ogrzewania. Są także przystosowane do użytku z instalacjami solarnymi.

 

ZALETY POMP ECOFLOW ENERGY

  • najwyższa wydajność dzięki technologii silników z magnesami trwałymi EC.
  • minimalna moc od 3 W.
  • nawigacja w menu za pomocą funkcji One Touch.
  • tryby regulacji: stała prędkość obrotowa, zmienna różnica ciśnień.
  • funkcja zapobiegająca blokowaniu.
  • zintegrowana ochrona silnika.
  • duże bezpieczeństwo przy rozruchu.
Licznik odwiedzin: 12933117 , dzisiaj: 1564 , wczoraj: 2961 , online: 27