Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro Czyste ciepło

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

park maszynowy

DEFRO dysponuje nowoczesnym, skomputeryzowanym parkiem maszynowym, a stale poszerzana oferta produkcji powoduje systematyczną modernizację i ciągłą rozbudowę linii produkcyjnych. Te argumenty pozwalają na realizację wielu nowych osiągnięć w dorobku firmy i wysoki poziom usług, a wieloletnie doświadczenie w obróbce stali jest gwarantem jakości wytwarzanych urządzeń marki DEFRO. Zakład produkcyjny wyposażony jest między innymi w kilka bloków technologicznych takich jak:

  • linia do zautomatyzowanego cięcia blach przy użyciu najnowszych laserów renomowanych marek m.in. Trumpf, Bystronic czy Kimla.
  • zrobotyzowane gniazdo spawalnicze 3-ciej generacji.
  • linia lakiernicza z automatyczną kabiną śrutownicza.
  • automatyczne linie do lakierowania proszkowego .
  • centrum obróbki skrawaniem.
  • centrum obróbki plastycznej CNC z gniazdami obróbczymi wyposażonymi w prasy krawędziowe, zaginarki, walcarki czterorolkowe, wykrawarki sterowane numerycznie.
  • zintegrowana linia wykrawająco-gnąca, składająca się z rewolwerowej wykrawarki wraz z gilotyną oraz centrum gnącym.
  • zautomatyzowane gniazdo do spawania wzdłużnego i obwodowego.park maszynowypark maszynowypark maszynowypark maszynowy

 

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski