Laboratorium badawcze

laboratorium

 

Urządzenia DEFRO od wielu lat spełniają surowe wymagania, stawiane przez regulacje prawne w zakresie ograniczania emisyjności oraz efektywności i sprawności urządzeń. Profesjonalne podejście do klienta gwarantuje stały rozwój oferty firmy, zachowując wysokie standardy kontroli i jakości produkcji.

DEFRO dysponuje własnym laboratorium badawczym – jednym z najbardziej innowacyjnych w kraju. Składają się na to 3 pracownie, które są stale wykorzystane do celów badawczych. Na jego infrastrukturę składają się stacje pomiarowe oraz instalacje dzięki którym możliwe jest realizowanie prac badawczo rozwojowych z zakresu czystych technologii paliw stałych dla jednostek o mocy do 1 MW.

Laboratorium wykorzystywane jest w celach testowych na wszystkich etapach procesu opracowywania projektu urządzeń grzewczych, tak aby zapewnić wysoką jakość produkcji. Wyniki badań są potwierdzane, a proces ten powtarza się, aż do momentu uzyskania optymalnych rezultatów.

Laboratorium DEFRO wykonuje pomiary w zakresie zgodnym z wymaganiami stawianymi przez odpowiednie normy, a ważnym procesem są również badania i pomiary prowadzone w warunkach eksploatacyjnych wytwarzanych kotłów grzewczych, wkładów kominkowych i ogrzewaczy pomieszczeń. Nowa linia produktów: DEFRO AIR, rekuperatorów z odzyskiem ciepła, wykorzystywana w systemach wentylacji mechanicznej również przechodzi badania pod kątem eksploatacji oraz skuteczności działania. Badania są prowadzone przez wykwalifikowany i kompetentny personel, który ściśle stosuje się do rzetelności działania, zapewniając wysokie standardy prowadzonych prac laboratoryjnych.

 

laboratorium

Licznik odwiedzin: 14293449 , dzisiaj: 342 , wczoraj: 4428 , online: 101