Biuro konstrukcyjne

Atutem zakładu produkcyjnego DEFRO jest posiadanie własnego biura konstrukcyjnego, które umożliwia kompleksową realizację projektu począwszy od opracowania koncepcji wyrobu, aż po produkcję wieloseryjną. Dział konstrukcyjny jest ściśle powiązany z prowadzonymi pracami laboratoryjnymi, a w wyniku koordynacji procesu produkcji w pierwszej jego fazie, przyspiesza wprowadzenie urządzeń na rynek.

Pracownię konstrukcyjną tworzy zespół konstruktorów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia w dziedzinie projektowania. To pozwala na opracowanie i wdrożenie do produkcji nowoczesnych urządzeń grzewczych do mocy 900 kW, zbiorników gazowych o pojemności do 9200 litrów oraz innych konstrukcji stalowych.

 

Konstrykcyjny

 

W ostatnim okresie dział konstrukcyjny wprowadził i koordynuje przebieg produkcji central rekuperacyjnych z odzyskiem ciepła DEFRO AIR. Dzięki materiałom powstałym w dziale konstrukcyjnym, zespół doradztwa technicznego opracowuje dla inwestorów i firm wykonawczych gotowe projekty wentylacji mechanicznej budynków.

Prace w zakresie projektowania konstrukcji są ściśle powiązane z funkcjonowaniem zastosowanych najnowszej generacji urządzeniami sterującymi i automatyką kontrolno-pomiarową, montowaną na urządzeniach Defro.

 

Konstrykcyjny

 


Konstrykcyjny

Licznik odwiedzin: 14293315 , dzisiaj: 208 , wczoraj: 4428 , online: 10