Wsparcie techniczne

serwis DEFRO.jpg

 

Dział serwisu DEFRO kładzie duży nacisk na obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Dzięki rozbudowanej sieci wsparcia technicznego, centrum serwisowe szybko i wydajnie reaguje na zgłoszenia Klientów, zapewniając fachowe doradztwo i pomoc techniczną dla użytkownika kotła czy kominka.

Dział serwisu jest stale dostępny za pośrednictwem infolinii serwisowej, a profesjonalnie przygotowani konsultanci, służą pomocą udzielając technicznych rozwiązań, porad i zaleceń dotyczących sprawnego działania urządzenia. Często konsultacja telefoniczna pozwala na szybką reakcję użytkownika i skraca czas usunięcia problemu.

Serwis fabryczny systematycznie współpracuje z grupą fachowców, będących oficjalnie autoryzowanymi serwisantami firmy DEFRO na obszarze całego kraju. Serwisanci zewnętrzni są wpisani do bazy instalatorów, którzy świadczą usługi naprawcze na zlecenie działu serwisu producenta. Firma stale rozwija sieć serwisu, organizując cykliczne szkolenia dla wybranej grupy serwisantów, oraz współpracuje i systematycznie szkoli znaczną część instalatorów z całej Polski.

Formularz Zgłoszeniowy on-line do wypełnienia w przypadku zgłoszenia serwisowego.

 

Zgłoszenie także można przesłać bezpośrednio na adres: serwis@defro.pl

Zgłoszenie powinno zawierać niezbędne dane:

  • Dane zgłaszającego: Imię i Nazwisko, adres z dokładnym kodem poczt.
  • Numer telefonu.
  • Typ / Model Urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).
  • Moc urządzenia [kW] (umieszczona na tabliczce znamionowej).
  • Numer seryjny (umieszczony na tabliczce znamionowej).
  • Opis stwierdzonej wady.
  • W przypadku uszkodzenia elementów lub wymiany części, zalecamy załączenie zdjęć będących naprowadzeniem do szybkiego usunięcia problemu. 

 

Zainteresowanych ofertą Defro, będących na etapie wyboru kotła, kominka czy rekuperatora, zapraszamy na stronę www.defro.pl do zakładki Produkty. Tam przygotowaliśmy wszystkie niezbędne dane z opisem i specyfikacją techniczną urządzenia wraz z precyzyjnym podaniem wymiarów, które będą przydatne do planowania montażu urządzenia w kotłowni lub w przypadku kominka pomieszczeniu użytkowym. Dokładając wszelkich starań, umieściliśmy na naszej stronie specyfikację wraz z opisem urządzenia i sterownika, a także udostępniamy możliwość pobrania pełnej dokumentacji techniczno-ruchowej kotła.

Licznik odwiedzin: 14882748 , dzisiaj: 2146 , wczoraj: 2578 , online: 7