Defro Logistics

NOWA SIŁA TRADYCJI – DEFRO LOGISTICS

Twoja nieustannie rozwijająca się firma potrzebuje wsparcia w imporcie i logistyce? A może po prostu brakuje Wam dodatkowej powierzchni magazynowej spełniającej Wasze wymagania? DEFRO LOGISTICS ułatwia nie tylko magazynowanie i logistykę, ale wielokrotnie również zarządzanie działalnością handlową i umożliwia zdobywanie nowych rynków minimalizując ryzyko inwestycyjne. DEFRO LOGISTICS to także import i dystrubucja od „A do Z”. Zajmujemy się dostarczaniem urządzeń grzewczych z całego świata. Nasza specjalizacja to transport z każdego zakątka ziemi. To, co dla Ciebie przywieziemy, najpierw zabezpieczymy w naszym magazynie, a potem zawieziemy tam, gdzie wskażesz. Jeśli wolisz - zaprosimy Cię po odbiór do naszych głównych magazynów lub sieci ponad tysiąca punktów dystrybucyjnych w kraju.

 

 

DLACZEGO DEFRO LOGISTICS?

Wybierając naszą ofertę zyskasz opiekę logistyczną już przed zakontraktowaniem towaru. Cenimy sobie komfort i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy również możliwość zweryfikowania zagranicznego kontrahenta.

Twoje w zamówienie zawsze będzie monitorowanie i bezpieczne. Kompleksowo zajmujemy się importem dóbr i ich magazynowaniem. Nasze doświadczenie pozwala nam zaplanować odbiór towaru z jakiekolwiek miejsca na świecie, realizację procedur celnych oraz organizację niezbędnych dokumentacji. DEFRO LOGISTICS to firma, której możesz zaufać.

Po prostu zaplanuj ideę swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą:

  • sprawdzimy dostawców,
  • dokonamy weryfikacji towaru,
  • zorganizujemy transport i logistykę,
  • zaimportowany towar przechowamy w naszych magazynach,
  • Twoje produkty będziesz mógł odebrać sam lub wskażesz nam, gdzie mamy je dostarczyć.

 

Sprawny import i dodatkowa przestrzeń, jaką DEFRO LOGISTICS oferuje dla swoich Partnerów to dynamiczne procedury, wsparcie na każdym etapie współpracy i najwyższej jakości magazyny. Oprócz dystrybucji planujemy zabezpieczanie przestrzeni logistycznych i przemysłowych, jako gotowych powierzchni magazynowych na wynajem.

W przyszłości planujemy świadczyć usługi build-to-suit, zarówno własnymi środkami, jak i we współpracy z największymi partnerami branżowymi. Rozwijając swoją ideę, w najbliższej przyszłości będziemy opierać nasze inwestycje na filozofii zagospodarowania terenów bronwfieldowych. Chcemy zadbać nie tylko o przestrzeń dla Twoich towarów, ale również o środowisko.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie importu, dystrybucji i magazynowania zapraszamy do kontaktu: tel. 41 303 80 85, mail: biuro@defro.pl

 


Licznik odwiedzin: 14882753 , dzisiaj: 2151 , wczoraj: 2578 , online: 1