O firmie

DEFRO

 

Tradycje działalności DEFRO sp. z o.o. sp. k. sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku – obecnie jest to największy producent kotłów c.o. na paliwa stałe w Polsce i jeden z największych w Europie. Wypracowana pozycja lidera branży grzewczej motywuje do dalszych działań, które wspierają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 20 000 m2 zlokalizowany jest w Rudzie Strawczyńskiej. Obecnie trwa jego rozbudowa, dzięki czemu na początku 2018 roku powierzchnia zakładu przekroczy o 30 000 m2.

DEFRO zatrudnia blisko 600 osób, bezpośrednio współpracuje z ponad tysiącem dystrybutorów oraz dwoma tysiącami instalatorów. Pracownicy to doświadczeni inżynierowie, wykwalifikowani i certyfikowani spawacze, fachowa obsługa administracyjna, kadra wykonawcza, a także szerokie grono doradców technicznych.

 

DEFRO

 

W 2017 roku DEFRO po raz kolejny znalazło się na  Złotej Liście Pracodawców Państwowej Inspekcji Pracy otrzymując tytuł "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej" wraz ze statuetką "Mecum Tutissimus Ibis" co stanowi  uhonorowanie wieloletnich działań w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony pracy.

 

DEFRO

Licznik odwiedzin: 8702965 , dzisiaj: 1917 , wczoraj: 3208 , online: 24