Magazyn stali

DEFRO Sp. z o.o., Sp. k. rocznie produkuje blisko 30.000 sztuk kotłów, wkładów kominkowych i piecyków grzewczych na pellet, a w ostatnich dwóch latach zakład produkcyjny poszerzył swoją ofertę o centrale rekuperacyjne do wentylacji mechanicznej: DEFRO AIR oraz produkcję stalowych zbiorników ciśnieniowych.

W najbliższym czasie dojdzie do nowego etapu firmy, gdzie Defro wprowadzi na rynek instalacyjny nowe urządzenia grzewcze stosując najnowsze technologie produkcji, co oznacza że dziennie fabrykę opuszczać będzie wiele wyrobów i tym samym zwiększy się asortyment magazynowania.

Aby zapewnić ciągłość i intensywność produkcji przy ogromnym dziennym zapotrzebowaniu na stal, stworzono magazyn stali produkcyjnej o powierzchni 1800 m2. Magazynowanie stali wymaga trzymania się pewnych wytycznych i odbywa się zgodnie z instrukcją opracowaną na podstawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i wewnętrznych procedur Defro.

Miejsca składowania materiałów stalowych są zabezpieczone przed wpływami warunków atmosferycznych. Istotnym faktem jest to, że dział zarządzający gospodarką magazynowania utrzymuje wewnętrzne założenia i stany ilościowe wynikające z systemu powiązanego z bieżącymi potrzebami produkcyjnymi.

 

Magazyn stali

Licznik odwiedzin: 12075590 , dzisiaj: 4835 , wczoraj: 4355 , online: 23