Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Zbiorniki LPG – gwarancja najwyższej jakości

Zbiorniki mają zastosowanie do magazynowania i dystrybucji gazu dla budynków jedno, wielorodzinnych, biurowych, ferm drobiu oraz budynków przemysłowych. Mogą być również wykorzystane w stacjach paliw LPG.
Do produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone gatunki stali, wysokiej jakości powłokę lakierniczą oraz aramturę gazową renomowanych producentów. Spełniając restrykcyjne normy gwarantujemy najwyższą jakość.

Nasze zbiorniki produkowane są w oparciu o unijną dyrektywę PED 2014/68/UE definiującą klasyfikację urządzeń ciśnieniowych, ocenę zgodności i oznakowanie znakiem bezpieczeństwa CE. Zbiorniki poddawane są hydraulicznym próbom o ciśnieniu roboczym 23 bar i pneumatycznej próbie szczelnościowej o wartości 5 bar.

Kalkulator doboru kotła Kalkulator doboru kotłaKalkulator doboru kotła

Zbiornik LPG Naziemny

Model: 2700, 3700, 4850, 6400, 9200
Dyrektywa 2014/68/UE (PED): Tak
Rodzaj gazu: propan, propan-butan (max 80% butanu)
Przepisy i normy projektowe: PN-EN 13445 oraz PN-EN 12542 ( z wył. pkt 5.4)
Maksymalna temperatura pracy: 40°C
Minimalna temperatura pracy: -20°C
Maksymalne dopuszczalne napełnienie: 85%
Zobacz więcej
Gdzie kupić urządzenia Defro Pokaż mapę Dystrybutorów

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski