Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro - połączenie wysokiej jakości, nowoczesnych, zaawansowanych technologii i tradycji

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji urządzeń grzewczych, kominków, pomp ciepła i wielu innych nowoczesnych rozwiązań dla każdego domu!

Zobacz więcej
Defro - Informacje
Firma z 50 letnią tradycja

Bogata historia, Polski producent, Europejskie standardy

Defro to polskie przedsiębiorstwo o bogatej historii i solidnym miejscu na rynku producentów urządzeń grzewczych w Europie. Od momentu założenia w 1973 roku, firma konsekwentnie rozwijała swoją ofertę, stając się obecnie jednym z liderów w branży.

Duży asortyment, ekologiczne źródła ciepła

Jednym z głównych filarów działalności Defro są kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą oraz pompy ciepła. To ekologiczne oraz bardzo popularne rozwiązania, które wykorzystuje odnawialne źródła energii, takie jak drewno czy pellety. Dzięki temu firma aktywnie wspiera ideę zrównoważonego rozwoju oraz redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Dodatkowo firma produkuje wysokiej jakości i wydajne kotły gazowe, rekuperatory oraz atestowane i bezpieczne zbiorniki LPG. Aktualny asortyment jest prężnie rozwijany z zachowaniem dbałości o klienta oraz jakości naszych produktów.

Polecamy

Paleniska i grille jakości premium

Defro Garden to polska marka z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad elementami stalowymi, która przenosi piękno i design do ogrodu. Marka ekskluzywnych i wysokiej jakości palenisk ogrodowych stworzonych …

Przejź do strony Defro Garden

Defro Home – stylowe kominki do domu

Rodzinę produktów marki Defro Home charakteryzuje najwyższa jakość i klasa bezpieczeństwa. Nowoczesne urządzenia grzewcze trafiają w gusta najbardziej wybrednych klientów na rynku …

Przejź do strony Defro Home
Bo ważni są ludzie i ich potrzeby

Defro, profesjonalne podejście do Biznesu

Defro to nie tylko innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale także profesjonalna kadra inżynierów oraz doradców technicznych, która wspiera klientów w doborze i instalacji odpowiednich urządzeń. Zespół pracowników, wysoko wykwalifikowanych i zawsze gotowych do działania, to kluczowy element sukcesu firmy.

Nieustannie inwestuje w rozwój i nowoczesność

Obecnie Defro zatrudnia ponad 600 pracowników, co świadczy o jej rozmiarze i znaczeniu na rynku. Ponadto, wypracowana sieć dystrybucji obejmuje ponad 1000 punktów handlowych, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. To dowód na stabilność oraz dalszy rozwój firmy, który jest związany z zaufaniem klientów oraz doskonałą opinią na rynku.

Innowacyjność to podstawa

Inwestycja w rozwój i nowoczesność swoich produktów

Firma nieustannie inwestuje w rozwój i nowoczesność swoich produktów. Linia rekuperatorów „Defro AIR” to kolejny krok w kierunku efektywnego i ekologicznego wykorzystania energii. Te urządzenia są niezwykle istotne w systemach wentylacyjnych, zapewniając oczyszczanie i nawilżanie powietrza w pomieszczeniach.

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski