Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro - połączenie wysokiej jakości, nowoczesnych, zaawansowanych technologii i tradycji

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji urządzeń grzewczych, kominków, pomp ciepła i wielu innych nowoczesnych rozwiązań dla każdego domu!

Defro – historia Marki na obrazku.

Defro - Informacje
Jubileuszowa impreza z okazji 50 lat Defro

50 lat Defro

50 lat minęło, ale wspomnienia zostają – a jubileuszową imprezę będziemy miło wspominać jeszcze przez długi czas!

Zobaczcie wideorelację https://youtu.be/b1m1Ff3tCpE

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy spędzić z Wami ten dzień. Dziękujemy!

Nieustanny rozwój to podstawa

Nowy Rok to czas wyzwań, planów i postanowień.

Dla nas to wyjątkowy czas, gdyż w 2023 roku świętujemy 50-lecie marki DEFRO. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za to, że byliście z nami przez wszystkie te lata. Wasze zaufanie stało się naszą największą motywacją do rozwoju naszej marki. Każdego dnia dążymy do tego, aby dostarczać Wam produkty o najwyższej jakości oraz zapewnić profesjonalne wsparcie serwisowe.

Cenimy również aspekty ekonomiczne, a nasze rozwiązania cechuje łatwość montażu oraz intuicyjna obsługa. To właśnie te elementy stanowią naszą mocną stronę i pozwalają nam być liderem na rynku.

Defro - Informacje
Dziękujemy wszystkim klientom, dystrybutorom za wieloletnie zaufanie

Dziękujemy za 50 lat zaufania

Jeszcze raz pragniemy podziękować za wszystkie lata, które spędziliście z nami, wspierając markę DEFRO. Serdecznie zapraszamy Was do naszych punktów sprzedaży, gdzie czekają na Was nasze najnowsze produkty i specjalne jubileuszowe oferty. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na szeroki asortyment produktów, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące emisji.

 

Z poważaniem,

Zespół DEFRO

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski