Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Defro - połączenie wysokiej jakości, nowoczesnych, zaawansowanych technologii i tradycji

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji urządzeń grzewczych, kominków, pomp ciepła i wielu innych nowoczesnych rozwiązań dla każdego domu!

Defro - Informacje
Satysfakcja i zaufanie klientów to dla Nas priorytet

Nagrody i wyróżnienia Defro

Firma DEFRO od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w branży techniki grzewczej i wentylacyjnej. Potwierdzeniem starań o miano lidera w tej dziedzinie są liczne polskie i europejskie certyfikaty produkowanych urządzeń oraz wiele nagród i wyróżnień za wprowadzane innowacje na rynek instalacyjny.  Zachodzące zmiany produkcyjne pozwoliły jednocześnie wyznaczać nowe kierunki i trendy w branży, co zostało zauważone i uhonorowane wieloma wyróżnieniami, nadanymi przez znaczące organizacje.

 Spośród wielu warto wymienić:

Godło Teraz Polska

Lider Polskiego Biznesu nadany przez Business Centre Club

Gazele Biznesu.

Polska Wystawa Gospodarcza  oraz wiele innych osiągnieć.

Innowacyjność marki Defro

Regularnie otrzymujemy główne nagrody i wyróżnienia za najlepsze urządzenia w kategorii techniki grzewczej na prestiżowych międzynarodowych targach w Polsce i zagranicą.

W najbliższym okresie należy się spodziewać większej aktywności nowatorskich rozwiązań, a wypracowana pozycja marki DEFRO jest zobowiązaniem firmy do dalszego rozwoju produkcji i nowych technologii z zachowaniem znakomitego wzornictwa, wykonania i proekologicznych rozwiązań.

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski