Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła
Informujemy, iż firma Defro nie prowadzi sprzedaży detalicznej. prosimy o kontakt z menadżerem regionu lub z lokalnym dystrybutorem.

Nasz serwis działa cały czas w trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz jak najszybszą pomoc

Skontaktuj się z nami przez infolinię lub wypełnij formularz kontaktowy

Zgłoś problem z urządzeniem

INFOLINIA DEFRO


Pon – Pt – w godzinach 07:00 – 20:00
Sobota – w godzinach 07:00 – 12:00
Niedziela – nieczynne

509 702 720
Zadzwoń pod numer:

509 702 720

Zgłoszenie powinno zawierać niezbędne dane:

  • Dane zgłaszającego: Imię i Nazwisko, adres z dokładnym kodem pocztowym.
  • Numer telefonu.
  • Typ / Model Urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).
  • Moc urządzenia [kW] (umieszczona na tabliczce znamionowej).
  • Numer seryjny (umieszczony na tabliczce znamionowej).
  • Opis stwierdzonej wady.
  • W przypadku uszkodzenia elementów lub wymiany części zalecamy załączenie zdjęć będących naprowadzeniem do szybkiego usunięcia problemu. 

Zainteresowanych ofertą Defro, będących na etapie wyboru kotła, kominka czy rekuperatora, zapraszamy na stronę www.defro.pl do zakładki Produkty. Tam przygotowaliśmy wszystkie niezbędne dane z opisem i specyfikacją techniczną urządzenia wraz z precyzyjnym podaniem wymiarów, które będą przydatne do planowania montażu urządzenia w kotłowni lub w przypadku kominka pomieszczeniu użytkowym. Dokładając wszelkich starań, umieściliśmy na naszej stronie specyfikację wraz z opisem urządzenia i sterownika, a także udostępniamy możliwość pobrania pełnej dokumentacji techniczno-ruchowej kotła.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: serwis@defro.pl

Zadzwoń na infolinię

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski