Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Ekologiczne kotły 5 klasy

Najlepsze kotły na Polskim rynku.

Wybierając jeden z naszych kotłów dbasz nie tylko o ekonomię ciepła w Twoim domu, ale także o środowisko i ekologię. Dziękujemy, że decydujesz się na zakup urządzeń marki DEFRO.

Nowoczesność spotyka się z klasyką. Najlepsze rozwizania do domu jednorodzinnego

W ofercie Defro znajdziesz zarówno nowoczesne kotły gazowe, elektryczne jak i popularne, wydajne, ekologiczne kotły na biomasę. Oczywiście nie zapominamy o klasycznych formach, które w przeszłości cieszyły się popularnością,  a dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii spełniają najwyższe wymagania z zakresu ekologii. Są to kotły z ręcznym załadunkiem i kotły na ekogroszek. Każdy kocioł z ręcznym załadunkiem paliwa spełnia wymagania klasy 5. oraz Ecodesign.

Kalkulator doboru kotła Kalkulator doboru kotłaKalkulator doboru kotła

Nowoczesne, wydajne i w pełni ekologiczne kotły gazowe,  elektryczne

Działając zgodnie z najnowszymi trendami oraz zmianami na rynku urządzeń grzewczych Defro wprowadziła asortyment wysoce wydajnych i ekologicznych kotłów gazowych 1, 2 funkcyjnych oraz kotły elektryczne. Jest to dobra alternatywa dla popularnych Pomp ciepła. Kotły gazowe, w połączeniu ze zbiornikami LPG, znajdującymi się również w Naszej ofercie stanowi wygodne rozwiązanie dla każdego domu, w każdym miejscu w Polsce.
Nowoczesne, wydajne i w pełni ekologiczne kotły gazowe
[caption id="" align="alignnone" width="1600"]Kotły na biomasę Kotly 5 klasy, ekologiczne, wydajne[/caption]

Kotły na pellet (biomasę) do dużej i małej kotłowni. Ekologiczne i wydajne.

Projektując nasze urządzenia, wierzymy, że każdy marzy nie tylko o dobrym i pewnym źródle ciepła, ale jednocześnie o świeżym powietrzu, którym oddychamy wszyscy. Nasze kotły pelletowe spełniają wszystkie wymagające normy europejskie dotyczące emisji spalin, a ich ogromną zaletą jest łatwość ich instalacji oraz obsługi. Urządzenia te zużywają optymalne ilości paliwa, są zatem dobrą alternatywą dla osób, które chcą zaoszczędzić. Kotły marki DEFRO możemy montować w dużych pomieszczeniach, ale myśląc o właścicielach małych kotłowni stworzyliśmy specjalne wersje SLIM.

Najlepsze rozwiązanie, dla osób chcących ogrzewać drewnem. Kotły z ręcznym załadunkiem

Każdy kocioł z ręcznym załadunkiem paliwa spełnia wymagania klasy 5. oraz Ecodesign. Bezproblemowo możesz ogrzewać swój dom tradycyjnym źródłem jakim jest drewno. Nowoczesne kotły Defro z ręcznym załadunkiem pozwalają spalać drewno, uzyskując z niego ekologiczne ciepło. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie, odpowiednie dla osób chcących pozostać przy tradycyjnym źródle ogrzewania.
[caption id="" align="alignnone" width="1600"]Kotły z ręcznym załadunkiem Kotly na drewno, bufor Defro[/caption]
Kotły zasypowe na ekogroszek

Jakość i wydajność słynnych kotłów zasypowych Defro

Tak dzieje się w przypadku kotłów zasypowych w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie połączone z rozwiązaniami na miarę przyszłości. Kotły zasypowe Defro stanowiły, jak i stanowią solidne rozwiązanie w ciągle zmieniających się trendach. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, z zachowaniem ekologii oraz popularne źródło paliwa jakim jest ekogroszek. Wszystko to stawia kotły zasypowe jako ciekawą alternatywę dla pozostałych urządzeń.
Gdzie kupić urządzenia Defro Pokaż mapę Dystrybutorów

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski