Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Siłownik DEFRO przeznaczony jest do automatycznej regulacji zaworem mieszającym. Pomimo, że każdy zawór posiada manualną regulację, to jednak tryb automatycznej pracy pozwala precyzyjnie przystosować położenie zaworu, wynikające z rzeczywistego pomiaru temperatury.

Kalkulator doboru kotła Kalkulator doboru kotłaKalkulator doboru kotła

Siłownik zaworu mieszającego DSM – B

Indeks: 548377
Regulacja: 3-punktowa
Moment obrotowy: 5 Nm
Czas obrotu: 120 s
Pobór mocy: 2.5 VA
Napięcie zasilania: 230 V
Zobacz więcej

Siłownik zaworu mieszającego DSM – W

Indeks: 550243
Regulacja: 3-punktowa
Moment obrotowy: 5 Nm
Czas obrotu: 120 s
Pobór mocy: 2.5 VA
Napięcie zasilania: 230 V
Zobacz więcej
Wykorzystanie siłowników z zaworami mieszającymi DEFRO pozwala na płynne sterowanie tymi zaworami, a dzięki współpracy ze sterownikiem kotła mogą one być w pełni skojarzone z innymi parametrami ustawień kotła c.o. Siłownik w instalacji c.o. może być także sterowany poza kotłem, po przez podłączenie do niego, niezależnego modułu obsługi zaworu: DEFRO I-1 lub DEFRO I-1M.
Gdzie kupić urządzenia Defro Pokaż mapę Dystrybutorów

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski