Wyszukaj Znajdź dystrybutora 509 702 720 Facebook Kalkulator Kotły C.O. Kalkulator Pompy Ciepła

Bufory Defro odgrywają istotną rolę w systemach grzewczych, umożliwiając skuteczne akumulowanie oraz przechowywanie energii cieplnej. Te zaawansowane rozwiązania zapewniają optymalne warunki działania instalacji grzewczej, co ma wpływ na wygodę użytkowników i efektywność energetyczną.

Kalkulator doboru kotła Kalkulator doboru kotłaKalkulator doboru kotła
Ekologiczne urządzenia grzewcze Bufor wiszący DBO

Bufor wiszący DBO

Pojemność: 60, 100 L
Klasa efektywności energetycznej: C
Max. ciśnienie obiegu c.o.: 3 bar
Max. ciśnienie obiegu c.w.u.: 3 bar
Max. temp. czynnika roboczego: 90 °C
Zasilanie:
Zobacz więcej
Bufory wiszące stanowią kluczowy element efektywnych systemów grzewczych i kotłowni. Ich główną rolą jest magazynowanie ciepła i wody w celu równomiernego rozprowadzania ciepła w systemie grzewczym. Bufory te są zawieszane na ścianach kotłowni i często pełnią funkcję zbiorników wody grzewczej. W przypadku wzrostu zapotrzebowania na ciepło, bufory wiszące dostarczają dodatkowego zasobu ciepłej wody, co pomaga w utrzymaniu stabilnej temperatury w budynku. Bufory wiszące są niezwykle przydatne w systemach grzewczych, ponieważ pozwalają na efektywne zarządzanie energią cieplną. Gromadzą ciepło w momencie, gdy źródło ciepła jest aktywne i dostarczają je wtedy, gdy jest to potrzebne, co prowadzi do oszczędności energii oraz obniżenia kosztów ogrzewania. W ten sposób pomagają w utrzymaniu optymalnych warunków termicznych w budynku, a także w zwiększeniu efektywności i trwałości systemu grzewczego.
Gdzie kupić urządzenia Defro Pokaż mapę Dystrybutorów

Masz więcej pytań?

Chcesz zapytać o zniżkę?

Potrzebujesz doboru urządzenia?

Chcąc zainstalować nowe źródło ciepła warto zwrócić uwagę na urządzenia marki DEFRO, polskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kocioł i jego moc, a dystrybutorzy i instalatorzy zajmą się montażem i uruchomieniem. Tobie pozostanie tylko cieszyć się ciepłem i wygodą obsługi urządzeń Defro. Sieć dystrybucji naszych produktów podzielona jest na regiony, za które odpowiedzialni są kierownicy i handlowcy.

Przestaw się na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku

Odkryj gamę urządzeń grzewczych od Defro. Zaufaj polskiej marce, która doskonale zrozumiała specyficzne potrzeby naszego klimatu. Nasze pompy ciepła, kotły na biomasę, gazowe czy elektryczne są wyjątkowe, bo powstały w oparciu o lata doświadczeń na polskim rynku. Dodatkowo, oferujemy tradycyjne rozwiązania, takie jak kotły na ekogroszek czy zgazowujące drewno, dostosowane do naszych lokalnych oczekiwań i wymagań. Wybierz rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego domu i ciesz się komfortowym ciepłem już teraz.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski
Najlepsze urządzenia grzewcze na rynku
Zaufaj profesjonalnemu doradztwu i wysokiej jakości urządzeniom

Rekuperacja + darmowy dobór urządzenia

Centrala wentylacyjna DEFRO doskonale radzi sobie z utrzymaniem wysokiej jakości powietrza w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii i efektywności energetycznej, DRX zapewnia nie tylko komfort, ale także oszczędności na dłuższą metę, tworząc przyjazne środowisko dla Twojej rodziny.

Wysoka jakość
Najlepsze komponenty
Gwarancja
Serwis na terenie całej Polski