Kotły serii Max

filtry

Kotły serii MAX na każdą inwestycję

Oferta produktów DEFRO obejmuje także kotły średnich i dużych mocy, które są przeznaczone do ogrzewania instalacji c.o. i przygotowania c.w.u. w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Kotły serii MAX spełniają wymagania normy PN-EN-303-5:2012 i wymagania Ecodesign (Ekoprojektu) zgodne z Dyrektywami Unii Europejskiej. Zostały zaprojektowane do spalania paliw z podziałem na węgiel kamienny sortymentu eko-groszek oraz biomasy w postaci pelletu i zapewniają ciągłą pracę urządzenia w okresie grzewczym.

Dzięki prowadzonym pracom badawczym oraz stałej kontroli na etapie projektowania i produkcji, kotły zdobyły uznanie w wielu inwestycjach na terenie kraju i za granicą.
Kotły serii MAX szczególnie wymagają spełnienia wytycznych dotyczących montażu oraz wykonania zabezpieczenia termicznego, a prawidłowa obsługa urządzenia gwarantuje skuteczne jego działanie. Dobór mocy kotła powinien się odbyć w oparciu o przeprowadzony audyt energetyczny, a montaż wykonany przez wykwalifikowany personel wg. zaleceń zgodnych z Polską Normą oraz wskazówkami producenta zawartymi w dokumentacji techniczno-ruchowej kotła.

Licznik odwiedzin: 14882752 , dzisiaj: 2150 , wczoraj: 2578 , online: 5