Kotły serii Max

filtry

Kotły serii MAX na każdą inwestycję

Oferta produktów DEFRO obejmuje także kotły średnich i dużych mocy, które są przeznaczone do ogrzewania instalacji c.o. i przygotowania c.w.u. w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Kotły serii MAX spełniają wymagania normy PN-EN-303-5:2012 i wymagania Ecodesign (Ekoprojektu) zgodne z Dyrektywami Unii Europejskiej. Zostały zaprojektowane do spalania paliw z podziałem na węgiel kamienny sortymentu eko-groszek oraz biomasy w postaci pelletu i zapewniają ciągłą pracę urządzenia w okresie grzewczym.

Dzięki prowadzonym pracom badawczym oraz stałej kontroli na etapie projektowania i produkcji, kotły zdobyły uznanie w wielu inwestycjach na terenie kraju i za granicą.
Kotły serii MAX szczególnie wymagają spełnienia wytycznych dotyczących montażu oraz wykonania zabezpieczenia termicznego, a prawidłowa obsługa urządzenia gwarantuje skuteczne jego działanie. Dobór mocy kotła powinien się odbyć w oparciu o przeprowadzony audyt energetyczny, a montaż wykonany przez wykwalifikowany personel wg. zaleceń zgodnych z Polską Normą oraz wskazówkami producenta zawartymi w dokumentacji techniczno-ruchowej kotła.

Każdy kocioł z typoszeregu może być dostosowany przez nasz dział konstrukcyjny do wymagań inwestycji pod kątem technicznym i wyposażenia dodatkowego. Zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Kotły serii MAX wyróżniają się solidną budową i jakością wykonania, a nad przebiegiem procesu spalania czuwa regulator elektroniczny kotła. Regulator dokonuje ciągłych pomiarów temperatury i dostosowuje pracę podajnika i wentylatora oraz reguluje pracą pomp i innych podzespołów odpowiedzialnych za pracę urządzenia, dzięki czemu kocioł nie wymaga stałej obserwacji.

Defro dysponuje ogromnymi możliwościami produkcyjnymi i nowoczesnym parkiem maszynowym, a przygotowane opracowania i projekty przez własne biuro konstrukcyjne, pozwalają na produkcję kotłów dużej mocy, ze wsparciem stałej kontroli już na wstępnych etapach produkcji. Dlatego proponowana oferta kotłów serii MAX umożliwia rozszerzenie wyboru urządzeń w przedziale mocy od 500 do 900 kW. Sporządzenie oferty kotłów o mocach powyżej 500 kW realizujemy na indywidualne zapytanie. W tym celu prosimy o bezpośrednią konsultację, która pozwoli na odpowiednie dobranie kotła w indywidulanym zakresie pod względem inwestycji.

Licznik odwiedzin: 12199195 , dzisiaj: 3064 , wczoraj: 3531 , online: 8